menu cyfrowy detox
menuo nas
menuoterminy campow
menudotexdlafirm
galeria menu
kontakt menu

cyfrowydetoxczymjest

cyfrowy detox czym jest

CYFROWY DETOX to nic innego jak odłączenie się na pewien okres czasu od telefonu, laptopa i wszystkich urządzeń, za pośrednictwem których stale jesteśmy online.

Pozwala odetchnąć, złapać dystans do świata oraz na nowo sprecyzować swoje cele.

Cyfrowy Detox daje możliwość obcowania z innymi ludźmi, z naturą i w końcu z samym sobą –  w zupełnie inny sposób niż do tej pory.

Obecnie jesteśmy globalnie połączeni bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszelakiej maści urządzenia takie jak laptopy, smartfony i tablety są oknem na świat. Dzięki nim możemy pracować, pisać, rozmawiać lub wirtualnie spotkać się z kimś na drugiej półkuli ziemskiej.

Era cyfrowych technologii daje nam wiele możliwości. Niestety także zabiera nam niezwykle dużo. Przeciętny Polak spędza więcej niż połowę dnia patrząc w ekran. Negatywny wpływ psychologiczny, społeczny i kulturowy to potwierdzony fakt. To musi się zmienić!

Razem możemy pozytywnie przedefiniować znaczenie słowa „połączony”.

Nasza misja to inspirowanie, edukowanie, rozwijanie i kreowanie życia tak, aby było bardziej świadome, sensowne i zrównoważone. Zarówno to online, jak i offline.

Dajemy przyzwolenie na chwile zatrzymania, refleksji i ponownego połączenia z tym, co dla każdego jest ważne.

Pomożemy Ci zwolnić tempo. Dlatego weź głęboki oddech, uwolnij swoją świadomość i rozwiń z nami pozytywne nawyki!

Odłączając się od wszystkich urządzeń cyfrowych łączymy się z samym sobą oraz otaczającym nas światem. Stajemy się obecni, autentyczni, wyrozumiali i empatyczni.